Układanki tematyczne

Drewniane układanki tematyczne to doskonałe pomoce edukacyjne do nauki i zabawy. Polecane są dla rodziców i nauczycieli w ramach dodatkowego wsparcia dydaktycznego. Sprawdzą się jako urozmaicenie zajęć i sposób na dodatkowe ćwiczenia. Układanki mają dostosowane do dzieci wymiary i wykonano je z naturalnego drewna bukowego lub płyty HDF o grubości 3mm.

Układanki drewniane – charakterystyka

Układanki tematyczne zawierają wiele unikalnych elementów, takich jak: obrazki, literki 3D, podpisy na tabliczkach oraz podstawy bazowe. Układanki poświęcone są różnorodnej tematyce. Na obrazkach pojawiają się między innymi: liczby i kształty, części ciała, zwierzęta, warzywa i owoce, przybory szkolne, zabawki czy ubrania.

Drewniane układanki tematyczne – zastosowanie

Drewniane układanki tematyczne pozwalają na ćwiczenie i utrwalanie wielu nowych umiejętności. Jako pomoce dydaktyczne są przydatne w nauce czytania (w tym metodą sylabową). Mogą służyć nawet jako pomoce do prac plastycznych, stempelki albo szablony. Mogą służyć takę dzieciom ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi (na przykład z dysleksją). Polecane są dla dzieci w różnym wieku, w zależności od motywu przewodniego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20