Układanki tematyczne do nauki języka angielskiego

Pomoce dydaktyczne do nauki języka angielskiego, na przykład drewniane gry językowe, są doskonałym wsparciem edukacyjnym podczas zdobywania nowych umiejętności. Angielskie układanki wyrazowe pozwalają na kreatywną zabawę, ułatwiają posługiwanie się nowym językiem, pomagają utrwalać słownictwo i całe grupy tematyczne wyrazów. Będą odpowiednie dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, w tym przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

Drewniane gry językowe

Pomoce edukacyjne do nauki języków poleca się zarówno do zajęć z rodzicami w domu, jak i w szkolnej klasie. Z drewnianych gier językowych można korzystać wspólnie z dzieckiem lub w większej grupie. Zestawy mają około 50 elementów. Składają się z układanek z podstawą bazową, w której dziecko może układać podpisy i obrazki. Elementy gier zostały wykonane z płyty HDF o grubości 3mm w naturalnym kolorze.

Angielskie układanki wyrazowe – zakres słownictwa

Drewniane gry językowe obejmują różny zakres słownictwa, pogrupowany w zależności od tematu przewodniego. Każda z gier wprowadza około 15 nowych słówek i wyrażeń. W naszej ofercie można znaleźć angielskie układanki wyrazowe, dotyczące między innymi: części ciała, pomieszczeń w domu, części garderoby, posiłków i jedzenia oraz zwierząt leśnych i egzotycznych. Zestawy można również łączyć, zwiększając tym samym poziom trudności zabawy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20