Język angielski

Prezentujemy pomoce dydaktyczne do nauki języka angielskiego. Angielskie układanki wyrazowe to doskonałe wsparcie edukacyjne podczas nauki i utrwalania słownictwa. Nasze pomoce edukacyjne pozwalają na kreatywną zabawę i ułatwiają posługiwanie się nowym językiem. Będą odpowiednie dla dzieci powyżej trzech lat.

Gry językowe do nauki i zabawy

Pomoce edukacyjne do nauki języków poleca się do zajęć w domu i w szkole. Mają formę poręcznych puzzli, układanek z podstawą bazową wraz z podpisami w języku angielskim oraz obrazkami czy tablic edukacyjnych. Mogą zawierać elementy 3D. Elementy gier zostały wykonane z płyty HDF o grubości 3mm w naturalnym
kolorze.

Angielskie pomoce dydaktyczne – zakres słownictwa

Gry językowe obejmują różny zakres słownictwa, pogrupowany w zależności od tematu przewodniego. Każda z gier wprowadza nowe słówka i wyrażenia. Komplety pomocy dydaktycznych do nauki języka angielskiego obejmują na przykład: pory roku, pomieszczenia w domu, posiłki czy kształty. Dla dzieci z zaawansowanymi umiejętności proponujemy puzzle z czasownikami nieregularnymi. Zestawy można również łączyć, zwiększając w ten sposób poziom trudności zabawy.

Wyświetlanie 1–32 z 43 wyników

Wyświetlanie 1–32 z 43 wyników