Język niemiecki

Prezentowane pomoce są odpowiednim wsparciem edukacyjnym do nauki języka niemieckiego zarówno jako ojczystego, jak i obcego języka. Służą do utrwalania nowego słownictwa i pomagają zdobywać umiejętności czytania. Pomoce dydaktyczne do nauki języka niemieckiego polecane są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Niemieckie pomoce edukacyjne

Pomoce edukacyjne do nauki języka niemieckiego składają się z ruchomych części oraz podstaw bazowych. Wszystkie elementy zostały wykonane z płyty HDF o grubości 3 milimetrów i zapakowane w kartonowe pudełka. Napisy wygrawerowano laserowo. Przykładem takiej pomocy edukacyjnej jest między innymi paleta z pędzlem do nauki kolorów, która zawiera dodatkowo kolorowe elementy filcowe. Owalne płytki z kolorami można umieszczać w odpowiednich miejscach na palecie, podpisanych po niemiecku (violett, gelb, braun).

Niemieckie pomoce dydaktyczne w nauce języków

Pomoce dydaktyczne do nauki języka niemieckiego mają różne stopnie zaawansowania. Niemieckie pomoce edukacyjne będą odpowiednie do zajęć w domu i w szkole. Są pomocne przy wprowadzaniu nowego materiału i do nauki stosowania wcześniej zdobytej wiedzy w praktyce.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3