Pomoce dydaktyczne do nauki języka rosyjskiego

Prezentowane pomoce edukacyjne są odpowiednim wsparciem do nauki języka rosyjskiego zarówno jako języka ojczystego, jak i obcego. Służą do utrwalania nowych słówek i pomagają zdobyć umiejętność samodzielnego czytania. Pomoce dydaktyczne do nauki języka rosyjskiego polecamy dla dzieci powyżej trzech lat.

Rosyjskie układanki sylabowe

Rosyjskie układanki sylabowe składają się z około 30 lub więcej elementów, w tym: płytek z przyjaznymi dla dzieci obrazkami oraz płytek z sylabami wraz z podstawą bazową. Wszystkie części wykonano z płyty HDF o grubości 3 milimetrów i zapakowano w kartonowe pudełka.

Układanki sylabowe jako pomoce dydaktyczne

Pomoce dydaktyczne do nauki języka rosyjskiego mają różne poziomy trudności. Układanki sylabowe pozwalają ćwiczyć czytanie za pomoc słówek złożonych z jednej lub dwóch sylab. Są to na przykład: lew, kot, jeż, las, dąb czy mama, tata, domy, koty i pole. Wyrazy można przypasowywać również do odpowiednich obrazków. Pasujące sylaby i obrazki umieszcza się razem w podstawie bazowej. Napisy na płytkach wykonane zostały cyrylicą. Układanki sprawdzą się do zajęć z rodzicami w domu i dla nauczycieli w szkole.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3